Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

Diyarbakır’ın Yükselen Yıldızı D- Premium Outlet

Diyarbakır’ın Yükselen Yıldızı D- Premium Outlet
28 Aralık 2018 - 17:32 'de eklendi.

Diyarbakır’da yatırımlar ve dönüşümler tüm hızıyla devam ediyor!

Şehrin dinamiğini arttıracak, keyifli alışverişin ekonomik adresi olacak ve lokasyon avantajıyla ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak olan D-Premium Outlet Diyarbakırlılarla buluşmak için gün sayıyor.

16 Yıl önce şehrin ilk Migros’unu ilk Boyner’ini Diyarbakırlılarla buluşturan, Diyarbakır’ın organize perakende ile tanışmasını sağlayan Mega Center’ın kurucusu TUTKA HOLDİNG bugünyatırımlarına bir yenisi ekleyerek Diyarbakır ekonomisine “ilk”leri kazandırmaya devam ediyor. Yaptığı büyük yatırımlarla Mega Center’ı sadece Diyarbakır’ın değil, bölgenin en seçkin, en ekonomik ve en estetik alışveriş merkezi D-PREMIUM OUTLET’e dönüştüren Tutka Holding şehrin ihtiyaçlarına ve taleplerine en doğru şekilde cevap vermeye devam ediyor. Diyarbakır’ın “ilk” outlet’i olan, bölgenin her türlü ihtiyacına uygun planlanan yeni oluşumuyla kapılarını açmaya hazırlanan D-Premium Outlet’in marka karması perakende sektörünün önde gelen firmalarından Mall Mart Türk tarafından yönetiliyor.

Şehrin İlk Outlet’i
Toplam 13.000m² kiralanabilir alanıyla, farklı ekonomik gelir gruplarına hitap eden güçlü marka karmasıyla ve sosyal yaşam alanlarıyla gerçek bir outlet merkezi olan D-Premium Outlet lokasyonuyla da büyük avantaj sağlıyor. Şanlıurfa yolu üzerinde, şehrin en kalabalık nüfusuna sahip iki ilçesi olan Bağlar ve Kayapınar bölgesinin kesiştiği noktada yer alan D-Premium Outlet Diyarbakır’ın tam ortasında, şehrin ana ulaşım arterleri üzerinde bulunuyor. Ulaşımda sahip olduğu bu önemli kolaylıkla hem alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de sosyal yaşam alanlarının keyfini çıkarabileceksiniz.

Alışverişte Ekonomik, Sosyal Hayatta Zengin Diyarbakır’da en iyi markaları ve gerçek outlet alışveriş niteliklerini bir arada buluşturmaya hazırlanan D-PREMIUM OUTLET; 3M Migros, Boyner, LC Waikiki, Adidas, Nike, Mavi, Columbia, Burger King ve daha pek çok kendi alanında lider markanın bir araya geleceği şehrin yeni çekim merkezi olacak.

Alışverişte sunduğu ekonomik avantajlar kadar sosyal hayata kattığı zenginlikler ile de dikkat çeken AVM’nin son teknolojiyle donatılmış, farklı büyüklükteki sinema salonları, çocuk oyun alanları ve her zevke hitap eden cafe ve restoranları bir outlet alışveriş merkezinde görülmeye alışık olunmayan kalite ve özgünlükte.

Diyarbakır’ın yükselen yıldızı olan D-Premium Outlet ile her şey yeniden başlıyor!

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER