Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

Polatlı Kartaltepe’de Hayat Başladı!

Polatlı Kartaltepe’de Hayat Başladı!
16 Ocak 2019 - 15:27 'de eklendi.

Polatlı tarihinin en büyük projesi olan Kartaltepe AVM’nin muhteşem açılışında sevilen isimler yer aldı. Çevresinde konumlanan yaşam alanı ile iç içe bir atmosfer sunan Polatlı Kartaltepe AVM, tam anlamıyla bir yaşam merkezi olarak Polatlılar ile kavuştu.

Sayısız proje özellikleri, sunduğu sosyal alanlar ile yaşam alanları ve en keyifli alışveriş deneyiminin adresi haline gelen Kartaltepe AVM’de, evinizin sunduğu güven ve huzuru hissedeceksiniz. Kiralama ve yönetiminin NTS Danışmanlık tarafından yapıldığı Kartaltepe’nin, 3 önemli Askeri üssün merkezi olması sebebiyle askeri nüfusun ve ailelerinin yanı sıra, Gazi Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nin öğrencileriyle de genç popülasyonunun yoğun olduğu bir bölgede yer almaktadır.
28-30 Aralık tarihinde Farkındalık Stüdyosu organizasyonuyla gerçekleşen AVM açılışı etkinliklerinde ilk gün; müzik dünyasının başarılı isimleri Erdem Kınay ve Merve Özbey konseri, ikinci gün ünlü astrolog Filiz Özkol ile yeni yıla özel söyleşi ve 30 Aralık’ta ise şarkıcı Bora Duran ile -11 derecenin yaşandığı havada muhteşem bir konser gerçekleşti. Soğuk havaya aldırış etmeyen değerli sanatçı ve misafirler, müziğin keyfini doyasıya yaşadı. Konser ve söyleşinin yanı sıra havai fişek gösterisi, lazer gösterisi ve çocuklara özel aktiviteler ile de açılış coşkusu devam etti.

 

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER