Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

PepsiCo 2019 Yılı En İyi İşverenlerinden biri seçildi

PepsiCo 2019 Yılı En İyi İşverenlerinden biri seçildi
25 Şubat 2019 - 11:39 'de eklendi.

Bünyesinde barındırdığı çok sayıda dev markayla gıda ve içecek sektöründe global bir lider olan PepsiCo, Top Employers Institute tarafından sertifikalandırılarak 2019 Yılı En İyi İşverenleri arasında yer aldı.

11 Şubat 2019, İstanbul – Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, 1991 yılından bu yana dünyadaki global işverenlerin çalışanlarına sunduğu şartları analiz eden Top Employers Institute tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, çalışan koşulları mükemmeliyeti bakımından resmi olarak 2019 Yılı En İyi İşvereni olarak sertifikalandırıldı.

En İyi İşverenler olarak onaylanan kuruluşlar, kendilerini, yenilikçi “önce insan” temelli İK uygulamaları sayesinde çalışanlar için en iyi çalışma ortamını sunmaya adamalarıyla öne çıkıyor.

En İyi İşveren Olmak Ne Anlama Geliyor?

Kendi çalışan stratejilerini oluşturma, uygulama ve geliştirme konusunda yoğun çalışmalar yürüten ve bu anlamda en yüksek kaliteye sahip kuruluşlar, En İyi İşverenler olarak belirleniyor. Bu kuruluşlar, çalışanları güçlendiren ve geliştiren bir ortam yaratan stratejik ve düşünceli işyeri programları aracılığıyla üstün bir deneyim sunuyor.

Konuyla ilgili yorumlarda bulunan PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson, En İyi İşveren olmanın ne anlama geldiği konusunda şunları ekledi:”PepsiCo her zaman çalışanının yanında durduğunu hissettiren, insan odağı çok kuvvetli bir kültüre, ortak ilkelerle hareket eden yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluğa sahip. Fayda Gözeten Performans vizyonumuz kapsamında belirlenen 2025 hedeflerinin İnsan başlığı da, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak kariyer yollarında onları desteklemeye, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak adına öncü uygulamalar ortaya koymaya odaklanıyor. Bu bağlamda çabalarımızın takdir edilmesinin ve Avrupa’da 2019 Yılı En İyi İşvereni olarak onaylanmanın gururunu yaşıyoruz.”

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER