Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

AdıyamanPark’ta Kitaplar Sizleri Bekliyor!

AdıyamanPark’ta Kitaplar Sizleri Bekliyor!
04 Mart 2019 - 10:01 'de eklendi.

 

 

Yönetim ve kiralama hizmetleri gayrimenkul çözümleri konusunda lider firmalar arasında yer alan MallMark tarafından gerçekleştirilen AdıyamanPark Alışveriş Merkezi kitap okuma bilincini oluşturmak ve kitap okumaya heveslendirmek için sessiz bir projeye imza atıyor.

Alışveriş merkezinin ortak kullanım alanlarında dinlenme bankolarına bırakılan birbirinden değerli kitaplar okuyucularını bekliyor. Kitabın ilk sayfasında yer alan notta kitapların AdıyamanPark Alışveriş Merkezi tarafından ziyaretçilerin okuyabilmesi için bırakıldığı ve okunduktan sonra başkalarının da faydalanabilmesi için aynı noktaya bırakılması rica ediliyor. Alışveriş Merkezi yetkilileri, kitap okuma alışkanlığına bir katkı sağlayabilmek amacıyla gerçekleştirdikleri etkinliğin aynı

dav

zamanda ziyaretçileri ile aralarında güzel ve güçlü bir bağ oluşturacağı kanaatindeler.

Alışveriş Merkezi içerisindeki dinlenme bankolarında bulunan ücretsiz kitaplar yediden yetmişe tüm ziyaretçilerin takdirini kazanıyor.

AdıyamanPark Alışveriş Merkezi sadece alışveriş ve eğlence ile değil eğitim ve kültür alanında da adından sıkça söz ettiriyor.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER