Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

VENEZIA MEGA OUTLET’TE ÇOCUKLAR PATİLİ DOSTLARINI UNUTMUYOR

VENEZIA MEGA OUTLET’TE ÇOCUKLAR PATİLİ DOSTLARINI UNUTMUYOR
01 Ekim 2019 - 16:09 'de eklendi.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet, Hayvanları Koruma Günü kapsamında çocuklar için kulübe süsleme atölyesi düzenliyor. Ankara Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği katkılarıyla haftasonu gerçekleşecek etkinlikte çocuklar kulübeleri süslerken, AVM tarafından hediye edilen mamalarla sokaktaki patili dostları besleyecek.

Sosyal sorumluluk bilinci yüksek etkinlikler düzenleyerek ziyaretçilerinde farkındalık oluşturmayı amaçlayan Venezia Mega Outlet, 5-6 Ekim tarihlerinde çocuk etkinlik alanında hayvanları korumanın önemini eğlenceli etkinliklerle vurgulayacak.

Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü; “ Hayvanları Koruma günü kapsamında çocuklar için hayvan dostlarına yuva olacak kulübeleri istedikleri gibi süsleyecekleri etkinlikler düzenliyoruz. Metro katında gerçekleşecek atölyelerin sonunda her bir çocuğa sokak hayvanlarını beslemeleri için mama paketi hediye edeceğiz. Bu önemli günde hayvan sevgisini çocuklarımıza aşılayarak dünyada bizimle birlikte yaşayan dostlarımıza bir katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Türkiye’de benzeri olmayan mimarisiyle ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatan Venezia Mega Outlet kulübe süsleme atölyeleri, haftasonu boyunca 14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde üç set halinde düzenlenecek.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER