Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

ATRAX ’TA EĞLENCE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

ATRAX ’TA EĞLENCE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK
03 Ekim 2019 - 14:30 'de eklendi.

13- 15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşecek ATRAX 2020 – 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanırken ziyaretçilerini de her yıl olduğu gibi doyasıya bir eğlenceye davet ediyor.

Eğlence ve rekreasyon sektörünü uluslararası platformda bir araya getiren ATRAX, bu yıl da eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye hazırlanıyor.
ATRAX çalışmaları kapsamında bu yıl da fuara dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Dev organizasyon oyun dünyasında sahnede yerini almak isteyen markaların, yazılımcıların ve sektör profesyonellerinin bir araya geleceği eğlenceli bir ortamı meraklılarına sunmaya hazırlanıyor.
ATRAX’DA Katılımcılarını Bu Yıl Büyük Bir Yenilik Bekliyor!
Eğlence ve rekreasyonun bu büyük buluşmasında kapsamlı içerikleri ile katılımcı ve ziyaretçilerine bir fuardan fazlasını sunacak olan ATRAX bu yıl Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Türkiye’de son yıllarda hızla büyüyen bir pazar payı olan Otomat Teknolojileri sektörünü bir araya getirerek sektörün network ihtiyacına cevap veriyor.

Dünyada oldukça yaygın olan otomat kullanımının son yıllarda Türkiye’de de artması ile birlikte oluşan otomat sektörünün bir biri ile iş yapan tüm alanlarını bir araya getiren Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemleri Fuarı VENDEX ile ATRAX Fuarı eş zamanlı gerçekleşiyor.
Uluslararası Ticari Anlaşmalara Ev Sahipliği Yapıyor.
Sektörün lider firmalarına ev sahipliği yapan platform, güçlü katılımcı ve ziyaretçi profili ile sektör potansiyelini büyütmeyi hedeflerken yeni ticari iş birliklerine de ev sahipliği yapacak.
Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşecek fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek. Uluslararası alanda, ekonomik ve ticari ilişkiler kurulması ve prestijli yatırımların sağlanması anlamında sektörün öncü yıldızı olan ATRAX sektörün merkezi haline gelmeyi hedefliyor.
İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşecek ATRAX 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı 13-15 Şubat 2020 tarihleri arasında; uluslararası alanda ekonomik ve ticari ilişkiler kurmayı, pazardaki payını arttırmayı hedefleyen profesyoneller ve eğlencenin doruklarına ulaşmak isteyen katılımcılar için bu yıl çok önemli bir buluşma noktası olacak.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER