Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

Zade Vital’e Yeni Satış Direktörü

Zade Vital’e Yeni Satış Direktörü
20 Ocak 2020 - 17:28 'de eklendi.

Helvacızade Grubu’nun sağlık kanadı olan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in yeni Satış Direktörü Atınç Aksoy oldu.

Aksoy, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü’nü tamamladı.

Nestle’de Satış Temsilcisi olarak başladığı kariyerine sırasıyla Goldas, Coca-Cola, Unilever ve Danone gibi firmalarda devam eden Aksoy, 2011’de başladığı Channel firmasında farklı alanlarda görev aldı. Aynı zamanda GSK’da kariyerine devam etti. Aksoy, 19 yılı aşkın satış deneyimi, bilgi ve tecrübesiyle Zade Vital’in satış alanındaki süreçlerinden sorumlu olacak.

ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital; Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital markası ile sağlık alanında fark yaratmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Zade Vital hakkında detaylı bilgi için; www.zadevital.com, www.akilkupuyuz.com ve www.megagucuz adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER