Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

YENİ NORMALDE ALIŞVERİŞİN ADRESİ ‘KALE OUTLET CENTER’

YENİ NORMALDE ALIŞVERİŞİN ADRESİ ‘KALE OUTLET CENTER’
25 Haziran 2020 - 15:01 'de eklendi.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber kapılarını 1 Haziran’da misafirlerine tekrar açan Kale Outlet Center, Güngören Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekip ve Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından yapılan pandemi denetimlerinden tam not aldı.

Kale Outlet Center, pandemi döneminde sosyal mesafe, maske zorunluluğu, ateş ölçümü, 8 m2’ye bir müşteri düşecek kadar ziyaretçi alımı yapılması gibi uygulamalarla teknik bakım, sağlıklı yaşam konularında aldığı güvenlik önlemleriyle beraber normalleşme sürecine adapte oldu. Kale Outlet Center ziyaretçileri ve çalışanlarının sağlığı için resmi makamlar tarafından belirlenen %100 taze hava, hijyen, sosyal mesafe ve diğer tüm kuralları büyük bir özen ile uygulayarak 1 Haziran’da ziyaretçilerine kapılarını tekrar açtı. Havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamalarının yanında; tuvaletler, yürüyen merdiven küpeşte bantları, cam korkuluklar, asansörler, masa ve sandalye, tüm cihazlar olmak üzere toplamda 40.000 metrekare alan daima dezenfekte edilmektedir.

Güvenli ve sağlıklı bir alışveriş için bütün önlemler alındı

Kale Outlet Center’da ziyaretçilerin daha konforlu, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için alınan önlemler ve uygulamalar, Güngören Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekipve Emniyet Müdürlüğü personellerinin katılımıyla yapılan pandemi denetimlerinde yerinde denetlendi. Kale Outlet Center’in havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, girişlerdeki ateş ölçümü dahil denetimler, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamaları konularında alınan sıkı önlemler Kale Outlet Center ekiplerince yetkililere anlatıldı.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER