Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR TEKLİ: MÜZİK İYİLEŞTİRİR!

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR TEKLİ: MÜZİK İYİLEŞTİRİR!
26 Haziran 2020 - 21:43 'de eklendi.

Başarılı projeleri ve güçlü sesiyle adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, “Müzik İyileştirir” isimli yepyeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Şenay Lambaoğlu, söz ve müziğinin yanı sıra prodüktörlüğünü de üstlendiği, “Müzik İyileştirir” projesinin; düzenleme, mix ve mastering çalışmalarında Hakan Kurşun ile birlikte çalıştı. Projenin kapak tasarımı ise Melek Boçoğlu imzası taşıyor.

Sanatçı, dünyaca yaşadığımız COVID-19 süreci ve evde kaldığımız şu dönemlerde müziğin ne kadar önemli ve herkes için iyileştirici gücü olduğunu vurguluyor.

“Covid-19’da ev yapımı klip”

Yeni şarkısının klip çekimi için Bora Balar yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Şenay Lambaoğlu, karantina dönemi ve sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu süreçte evinin kapılarını klibi için açtı.

“Pandemi günlerinde müziğe sığındım!”

Şenay Lambaoğlu şarkı ile ilgili duygularını ise şu şekilde dile getiriyor: “Pandemi günlerinde müziğe sığındım ve müzikle şifa buldum. Müziğin iyileştirici gücü tüm o zor günlerde bana umut verdi.”

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı, “Müzik İyileştirir” ve klibi, Ada Müzik etiketiyle haziran ayında tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER