Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

Altınyıldız Classics Almanya’da ikinci mağazasını açtı

Altınyıldız Classics Almanya’da ikinci mağazasını açtı
26 Temmuz 2020 - 19:57 'de eklendi.

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci sonrası yeni normale dönüş ile birlikte, yurt dışı atılımlarına devam ediyor. Almanya’daki ilk mağazası Frankfurt’ta bulunan Altınyıldız Classics, normalleşme sürecine geçiş ile birlikte ikinci mağazasını Dortmund şehrinde açtı.

Altınyıldız Classics, Almanya’nın en önemli sanayi şehirleri arasında yer alan, kültür ve teknoloji şehri olarak bilinen Dortmund’da Thier Galerie AVM’de yeni konseptiyle 170 metrekarelik alanda hizmet vermeye başladı.

Altınyıldız Classics, Dortmund Thier Galerie AVM’de çok yönlü tasarımlarının yanı sıra inovatif tasarımları, takım elbiseden gömlek ve aksesuara kadar ürettiği günün her anına uygun stil sahibi ürünleri, müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yurt dışında 22. mağazasını açan ve yıl sonuna doğru Almanya’daki üçüncü mağazasını Köln’de açmayı planlayan Altınyıldız Classics, yurt dışında en hızlı büyüyen perakende markaları arasında erkek modasının öncüsü olmaya devam edecek.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER