Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

TEPE NAUTILUS’TA ÜCRETSİZ BİSİKLET TAMİR İSTASYONU KURULDU

TEPE NAUTILUS’TA ÜCRETSİZ BİSİKLET TAMİR İSTASYONU KURULDU
20 Kasım 2020 - 15:07 'de eklendi.

Tepe Nautilus, bisiklet kullanan ziyaretçileri için Decathlon Bisiklet Tamir ve Bakım İstasyonu’yla ücretsiz hizmet vermeye başladı. Bisiklet tamiri için tüm teknik ekipmanların bulunduğu istasyonda bisikletlilerin yanı sıra engelli bireylerin arabaları ve bebek arabalarının da tamiri yapılabilecek. Decathlon’un Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği alışveriş otomatı da Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Tepe Nautilus, bisiklet kullanıcısının kendi bisikletini kolay bir şekilde tamir etmesi ve bakımını yapması için Decathlon Bisiklet Tamir ve Bakım İstasyonu’nu hizmete açtı.  Tepe Nautilus’ta kurulan istasyon alanında tamir için gerekli olan alyan seti, anahtar takımı, tornavida takımı, lastik söküp takmak için tekerlek levyeleri, çift başlıklı göstergeli lastik şişirme pompası ve bisiklet kullanımına uygun pedal anahtarı bulunuyor.

İstasyon alanında sadece bisikletler değil, engelli bireylerin arabaları ve bebek arabaları da tamir edilebiliyor. Bisiklet sürücülerinin ücretsiz olarak kullanabileceği istasyon sayesinde gün içerisinde yaşanan teknik aksaklıklar anında çözülebilecek.

Türkiye’de ilk kez Tepe Nautilus’ta

Decathlon’un Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği otomat alışveriş sistemi de Tepe Nautilus’ta sporseverlerin hizmetine sunulacak. Tenis topu, esneme bandı, spor ipi ve kamp aksesuarları gibi spor malzemelerini sporseverler otomat üzerinden kredi kartı ile hızlıca satın alabilecek.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER