Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

NTS DANIŞMANLIK’TAN YENİ BİR PROJE DAHA PAMUK PARK !

NTS DANIŞMANLIK’TAN YENİ BİR PROJE DAHA PAMUK PARK !
17 Şubat 2021 - 15:20 'de eklendi.

Yatırımı Öntürkler Tarım Ürünleri, modern mimari projesi Açık Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu, kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Pamuk Park, bir çok markanın yanı sıra hayatı dolu dolu yaşamanız için birbirinden güzel kafe ve restoranlarla, kozmetikten teknolojiye her yaştan tüketiciye hitap eden mağazalarla, aradığınız her şey bir arada bulacağınız doğa dostu sosyal alanınız olacak. Keyif, renk, enerji ve hareket sizi bekliyor.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yer alan projemiz;

  • Açık Alan Cadde Mağazaları
  • Çocuk Eğlence Alanı
  • Market
  • Açık otopark

Özellikleri ile Kırıkhan halkının yeni cazibe merkezi olacak.

Açık havada alışveriş, eğlence, yemek ve keyifli zamanlar için Pamuk Park sizleri bekliyor olacak.

Kırıkhan, Hatay ilinin ilçelerinden biridir. Nüfusu 119.028 kişidir. Hatay’ın en kalabalık 6. ilçesidir. Helenistik dönemin izlerini taşıyan Darb-ı Sak kalesi ile ova boyunca bir dizi halinde yer alan höyükler Kırıkhan’ın bir güvenlik ve haber alma merkezi olarak düşünüldüğünü ortaya koymaktadır. Halen tescilli 34 höyük mevcuttur.

Osmanlı imparatorluğunun son dönemlerinde Belen kazasına bağlı bir nahiye iken 1924 yılında İlçe merkezi olan Kırıkhan, l939 yılında Türkiye Cumhuriyeti yönetimine girmiştir. Kırıkhan adının nereden geldiği konusunda iki ayrı görüş bulunmaktadır. Bunlardan birisi ticaretin yoğun olduğu yıllarda kervanların konaklaması için yapılan kırıkhanın bulunduğudur, diğeri ise geçmişte bir hanın varlığı ve bunun oldukça bakımsız ve kırık dökük olmasıdır.

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER