Deloitte Türkiye’nin Yeni Ortakları « Mall&Motto

13 Nisan 2024 - 22:39

Deloitte Türkiye’nin Yeni Ortakları

reklam
Deloitte Türkiye’nin Yeni Ortakları
Son Güncelleme :

01 Kasım 2017 - 11:26

340 views
reklam

 

 

Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, risk danışmanlığı ve finansal danışmanlık hizmetlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Deloitte, uzun süredir Deloitte bünyesinde görev alan 6 deneyimli direktörünü, ‘Ortak’ olarak atadı. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok projede deneyim kazanan yeni ortaklarıyla Deloitte, yeni yıla etkili bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Deloitte Türkiye’nin Yeni Ortakları

Elif Düşmez Tek – Deloitte Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Ortağı

ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Elif Düşmez Tek, Endüstri Mühendisliği ve ODTÜ Enformatik Enstitüsü Bilişim Sistemleri Bölümü olmak üzere iki farklı alanda yüksek lisans derecesine sahiptir. Tek, Deloitte Danışmanlık Hizmetleri’nde, enerji ve doğal kaynaklar endüstrisinde Strateji ve Operasyonlar alanında hizmet sunmaktadır. Türkiye’de elektrik piyasalarının tasarım ve uygulamasında aktif rol almış olan Tek, enerji sektöründe 17 yıl, danışmanlık hizmetleri alanında ise 15 yıla yakın süredir hizmet vermektedir. Tek, aynı zamanda Deloitte Türkiye’nin Enerji ve Doğal Kaynaklar Endüstrisi Liderliği görevini yürütmektedir.

Ersin Çağan- Deloitte Türkiye Denetim Hizmetleri Ortağı

Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Ersin Çağan, Deloitte Türkiye’ye 2003 yılında katılmıştır. Çağan, Deloitte Global Mobilite Programı kapsamında 2008-2009 yılları arasında Kanada Deloitte Toronto ofisinde özel şirketler grubunda çalışmıştır. Ağırlıklı olarak enerji, üretim ve hizmet sektöründeki kuruluşların denetiminde uzmanlaşmış olan Ersin Çağan, 2016 yılından beri Deloitte Türkiye Ofisi’nde Denetim Hizmetleri Direktörü olarak görev almaktaydı.

Gökay Özdemir – Deloitte Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Ortağı

San Diego Üniversitesi, Makine Mühendisliği (B.Sc.) ve Sabancı Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecelerine sahip olan Gökay Özdemir; Deloitte Türkiye’de, Finansal Dönüşüm ve Operasyonel Dönüşüm Hizmetleri Liderliği görevini yürütmektedir. Özdemir’in; kurum stratejisi, iş modeli tasarımı, kurumsal dönüşüm ve organizasyonel yeniden yapılandırma, insan kaynakları dönüşümü, faaliyet modeli ve ortak hizmetler merkezi tasarımı, süreç yapılandırma, performans yönetimi, finansal dönüşüm, değişim yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, finansal konsolidasyon ve raporlama ve maliyet azaltma alanlarında 15 senelik danışmanlık deneyimi ve 30’dan fazla ülkede proje deneyimi bulunmaktadır.

Itır Soğancılar Gülüm – Deloitte Türkiye Risk Danışmanlığı Ortağı

Itır Soğancılar Gülüm, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İktisat Bölümü’nden 2000 yılında onur derecesiyle mezun olmuştur. Son 13 yılı risk danışmanlığı, öncesindeki 4 yılda ise finansal denetim alanında olmak üzere 17 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Soğancılar, farklı sektörlerdeki kurumlarda iç denetim fonksiyonlarının yapılandırılması, iç kontrol sistemlerinin iyileştirilmesi, süreç dokümantasyonu, iç denetim, kurumsal yönetim, kurumsal risk yönetimi, aile şirketleri hizmet alanlarında uzmanlaşmıştır. 2007 yılında 1 yıl süreyle Deloitte Güney Afrika, Johannesburg ofisinde Kurumsal Risk Hizmetleri Bölümü’nde müdür yardımcısı olarak çalışmıştır. Çeşitli etkinliklerde uzmanlık konularında konuşmacı/eğitmen olarak yer almaktadır. Sertifikalı İç Denetçi olan Itır Soğancılar, aynı zamanda Deloitte Türkiye’de İş Riski Hizmetleri Liderliği görevini yürütmektedir.

Okan Öz – Deloitte Türkiye Denetim Hizmetleri Ortağı

İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Okan Öz, 2002 yılından beri Deloitte Türkiye denetim bölümünde görev yapmaktadır. Öz; üretim, telekom ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren birçok yerel ve uluslararası grup ve şirketin denetim çalışmalarını yönetmiştir. 2006 – 2007 yılları arasında Deloitte Toronto Ofisi’nde teknoloji medya telekomünikasyon sektörü grubunda çalışan Okan Öz, Özyeğin Üniversitesi Executive MBA programını tamamlamıştır. Öz, halen University of London Professional Accountancy Master Programı’na devam etmektedir. Türkiye bağımsız denetçi lisanslarının yanı sıra, ACCA üyesi de olan Öz; 2015 yılından bu yana Deloitte Türkiye Ofisi’nde Denetim Hizmetleri Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Osman Arslan – Deloitte Türkiye Denetim Hizmetleri Ortağı

2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Osman Arslan, yüksek lisansını 2016 yılında Özyeğin Üniversitesi Executive MBA programında tamamlamıştır.

Osman Arslan; üretim, inşaat, enerji ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok yerli ve uluslararası büyük sanayi gruplarının denetim çalışmalarında görev almıştır. 2006- 2008 döneminde, Deloitte’un ABD, San Jose ofisinde teknoloji ve üretim şirketlerinin denetimine liderlik etmiştir. UFRS, USGAAP ve SPK mevzuatına uygun yapılan denetim çalışmalarında 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Arslan; halen, uluslararası grup denetimleri kapsamında Türkiye, Rusya ve Avrupa’da denetim çalışmaları yürütmektedir. 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi, İktisat Bölümü’nü, 2016 yılında Özyeğin Üniversitesi Executive MBA programını tamamlamıştır. Arslan Türkiye bağımsız denetçi lisansları sahibidir. Osman Arslan 2002 yılından beri Deloitte Türkiye Denetim Bölümünde Direktör olarak görev yapmaktaydı.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam