“İyi Perakende”ye giden yol sürdürülebilir işler yapmaktan geçiyor « Mall&Motto

15 Ekim 2021 - 23:04

“İyi Perakende”ye giden yol sürdürülebilir işler yapmaktan geçiyor

reklam
“İyi Perakende”ye giden yol sürdürülebilir işler yapmaktan geçiyor
Son Güncelleme :

16 Nisan 2018 - 12:05

38 views
reklam

 

 

 

Perakende sektöründe sürdürülebilirlik uygulamaları, geçmişi ve geleceği ile “GoodRetail” oturumunda ele alınacak. Sustainable Brands 2018 Istanbul kapsamında 19 Nisan günü gerçekleştirilecek oturumda, firmaların “iyi perakende” yolculuğu sahne alacak.

 

Perakendenin yeni önceliği olarak belirlenen sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile başlayan yolculuğunda artık bir iş modeli haline gelmiş durumda.

Sürdürülebilir iş yapmanın ancak ve ancak insanın, toplumun, çevrenin, yönetimin ve ekonominin birbirleri arasında kurdukları disiplinler arası ilişkiyle uygulanabilir kılınacağı inancıyla; çevreye, kaynaklara, insanlara ve ekonomiye saygılı iş modelleri geliştiren perakendeciler, tüketicilerden de aldıkları destek ile daha başarılı oluyorlar.

 

19 Nisan günü düzenlenecek “GoodRetail” oturumunda da bu yolda başarıyla ilerleyen perakendeciler, kendi örneklerini paylaşacaklar. L’Oreal Türkiye Perakende Direktörü Filiz Ecet moderatörlüğünde, IKEA Sürdürülebilirlik Yöneticisi Aslı Kaynak Önel ve Tchibo Türkiye Stratejik Planlama ve Pazarlama Direktörü Ceyda Kaptan‘ın konuşmacı olacağı oturumda, perakende özelindeki çalışmalara değinilecek.

 

“GoodRetail” oturumunda; IKEA’nın genel hatlarıyla sürdürülebilirlik stratejisi ve buna bağlı olarak Türkiye’de neler yapıldığı, Tchibo’nun, sürdürebilir kahvelerinden, organik pamuklu tekstillerine kadar birçok konuda yaptığı sürdürebilir aktiviteleri ele alınacak.

İş adamları, marka liderleri, profesyoneller, girişimciler, fikir önderleri… Hepsi Sustainable Brands 2018’de!

Sustainable Brands- Sürdürülebilir Markalar ağı, dünyanın en büyük küresel markalar ağı olarak tüm dünyada başlattığı küresel diyalog kapsamında ‘İyi Yaşamı Yeniden Tanımlamak’ için yaşama dokunan tüm sektörleri   buluşturuyor.

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da inovatif fikirler üretmek ve heyecan verici iş birlikleri gerçekleştirmek isteyen yenilikçi markaları ve tüm paydaşlarını İstanbul’da buluşturacak olan Sustainable Brands 2018 Istanbul, ‘İyi Yaşamı Yeniden Tanımlamak- Redefining The Good Life’ temasıyla 18-19 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam