Eğlencenin yeni nesil anlayışı İsfanbul AVM « Mall&Motto

25 Şubat 2024 - 12:23

Eğlencenin yeni nesil anlayışı İsfanbul AVM

reklam
Eğlencenin yeni nesil anlayışı İsfanbul AVM
Son Güncelleme :

16 Ekim 2019 - 17:44

220 views
reklam

Bugün Türkiye’de 432 adet Alışveriş Merkezi var. Bu kadar kalabalık bir sektör içinde benzerlerinden ayrışmak ve farklılaşmak oldukça önemli… Kurulduğu günden bugüne klasik AVM standartlarını yıkan İsfanbul Alışveriş Merkezi, eğlencenin perakendedeki payını yükselterek ‘Eğlence’ segmetinde farklılaşma yoluna gitti. ‘Eğlence ve Alışverişin Başkenti’ mottosuyla tüm süreçlerini yöneten İsfanbul Alışveriş Merkezi, mimarisindeki büyülü atmosferiyle misafirlerine başka alışveriş merkezinde bulamayacakları deneyimleri bütünselci bakış açısıyla sunuyor.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışından “Eğlence” amaçlı AVM’ler sektörün dinamiklerini değiştirmeye başladı. Bu kadar algının açıldığı bir dönemde sektörde farklılaşmak ise oldukça önemli… Ziyaretçilerin farklı, yenilenen ve daha çok eğlence vaat eden tesislere ilgi gösterdiği günümüzde ‘Eğlence’ başlığını yeniden yorumlayan İsfanbul Alışveriş Merkezi, Türkiye’de 432 adet alışveriş merkezinden sıra dışı konseptiyle ayrışıyor.

“Misafirlerimize başka bir alışveriş merkezinde bulamayacakları bir deneyim sunuyoruz”

İsfanbul Alışveriş Merkezi’nin kurulduğu günden beri amacının; kendisini klasik AVM’lerden farklı olarak konumlandırmak olduğunu söyleyen İsfanbul Alışveriş Merkezi Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, “Biz kendi Alışveriş Merkezimizde eğlencenin perakendedeki payını bozduk. Bilinçli olarak Eğlence konusunda farklılaşma yoluna gittik. İsfanbul Alışveriş Merkezi olarak, ‘Eğlence ve Alışverişin Başkenti’ mottosuyla tüm süreçlerimizi yönetiyoruz. Aslına bakarsanız mimarimizle de bunu kanıtlıyoruz. Misafirlerimiz bir yandan cadde de alışveriş yapıp, cafe ve restoranlarda vakit geçiyor bir yandan da caddeden geçen nostaljik tramvay ile gezinti yapabiliyorlar. Misafirlerimizin vakitlerini dolu dolu geçirmelerini sağlıyor ve bu büyüleyici atmosferde misafirlerimize başka bir alışveriş merkezinde bulamayacakları bir deneyim sunuyoruz” dedi.

“Misafirlerimiz için marka yelpazemizi oldukça geniş tutuyoruz”

Günümüzde Alışveriş Merkezlerinin yalnızca alışveriş yapılan yerler olmaktan çıktığını aktaran Baştürk, bu alanların artık “Eğlence” ve “Sosyalleşme” merkezlerine dönüştüğünü söyledi. Baştürk, “Bu noktada İsfanbul olarak eğlence ve perakendeyi bir araya getirdiğimiz fonksiyonlarımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Marka karması konusunda da her zevke ve beklentiye karşılık vermeyi özellikle önemsiyoruz. Bu bağlamda gerek ulusal gerekse uluslararası anlamda sayısız moda, yeme içme, teknoloji, eğlence ve spor markasına ev sahipliği yapıyoruz. Misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını farklı tarz ve bütçelerde karşılayabilmesi en önemli kriterlerimizden biri. Dolayısıyla İsfanbul Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin tüm alışveriş ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği, eğlenebileceği ve aynı zamanda sosyalleşebileceği çok yönlü bir merkez” diye açıkladı.

Ayrıca dünyadaki eğlence trendlerini yakından incelediklerinin altını çizen İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, bireylerin farklı adrenalin tutkuları olduğunu ve buna cevap vermek için farklı bakış açısıyla çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu noktada da yüzlerce canlıya ev sahipliği yapan Jungle Park ile sektörde farklılaştıklarını dile getiren Baştürk, Zindan, Safari, Ters Çatı ve Zippline hattı gibi eğlence lokasyonlarıyla konuklarına unutmayacakları bir gün vaat ettiklerini belirtti.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam