TÜRKİYE’NİN DEĞERLERİ DEĞER ZİRVESİ’NDE BULUŞUYOR « Mall&Motto

21 Eylül 2021 - 01:43

TÜRKİYE’NİN DEĞERLERİ DEĞER ZİRVESİ’NDE BULUŞUYOR

reklam
TÜRKİYE’NİN DEĞERLERİ DEĞER ZİRVESİ’NDE BULUŞUYOR
Son Güncelleme :

03 Ocak 2020 - 16:25

36 views
reklam

Türkiye’nin globalleşme yolunda üreten, ülke ekonomisine katma değer sağlayan markaları, 10 Ocak 2020 tarihinde, Shangri-La Bosphorus,İstanbul’da düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde bir araya gelecek. Bu yıl, Activa Tanıtım Organizasyon Kurucusu Pınar Erez tarafından ikinci kez düzenlenecek ödül töreni, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Hazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati’nin himayelerinde gerçekleşecek.

“Türkiye için Değer” ilkesiyle düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”, tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye kadar birçok markayı ve Türkiye’nin değerli isimlerini bir araya getirecek. 10 Ocak 2020 tarihinde, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Hazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati’nin himayelerinde Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek ödül töreni, ülkemizin önemli marka ve isimlerini ödüllendirecek.

Milli kaynaklarla üretim yapıp, kültür ve değerlerle harmanlanarak ihraç edilen markalarımızla ilgili farkındalığı artırmak amacıyla yola çıkan “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde gerçekleşecek oturumlarda, Saffet Emre Tonguç, Gamze Cizreli, Gonca Karakaş, Mehtap Yıldız gibi iş dünyasının liderleri, ilham verici konuşmalara imza atacak. Gün boyu konuşulacak ana başlıklar şöyle sıralanıyor: İletişimin Değeri, Turizmde Değer Kavramı, Marka Olma Yolunda Nasıl Değer Yaratılır, Gastronomide Değer “Türk Kahvesi”…

Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’ne ikinci kez imza atan Activa Tanıtım Organizasyon Kurucusu Pınar Erez, “Türkiye’de doğup dünyaya yön veren markalarımızla Türkiye’nin değerlerini bu yıl da ödüllendirmenin heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’ye Değer sloganıyla ikincisini gerçekleştirdiğimiz Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’yle, ortak değerlerimizi keşfedelim, geleceğe birlikte yürüyelim ve farkındalığı artıralım istiyoruz. Dünya markası olma ve dünyaya değer katma yolunda başarı kaydeden markalarımızı ve değerli isimlerimizi ödüllendirirken, bir yandan da bizi çok duygulandıran başarı hikayelerine ortak olacağız. Önümüzdeki yıllarda da, ülkemizi dünyada temsil eden markalarımızla ve değerli isimlerle, Türkiye’nin değerini artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Türkiye için DEĞER” söyleminden yola çıkan ‘Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni, tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye kadar birçok markayı ve Türkiye’nin değerli isimlerini bir araya getirecek. Dünyaya yön veren trendlerle Türkiye’nin değerlerini oluşturan sektörlerin buluşacağı etkinlikte, liderlerin gelecek öngörüleri ve hedefleri ele alınacak.

Tarih: 10 OCAK 2020, CUMA

Saat: 09.30 – 16.00

Mekan: Shangri-La Bosphorus, İstanbul

AÇILIŞ KONUŞMALARI:

ACTİVA TANITIM ORGANİZASYON YÖNETİM KURULU BAŞKANI -PINAR EREZ

HAZİNE VE TİCARET BAKAN YARDIMCISI – DR. NUREDDİN NEBATİ

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI – ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK

TİCARET BAKANI – RUHSAR PEKCAN

‘DEĞER ZİRVESİ VE TÜRKİYE’YE DEĞER KATAN MARKALAR ÖDÜL TÖRENİ’ PROGRAMI

10 OCAK 2020, CUMA

09.30 – 10.00 GİRİŞ/KAYIT

10.30 AÇILIŞ KONUŞMALARI

11.00 ÖDÜL TÖRENİ

12.30 ÖĞLE YEMEĞİ

14.00-14.45 1. OTURUM: TÜRKİYE’YE DEĞER

14.45-15.00 ÇAY-KAHVE MOLASI

15.00 – 15.45 2. OTURUM: TÜRKİYE’YE DEĞER

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam