TAM KAPANMA SONRASI POZİTİF VAKA SAYILARININ AŞAĞIYA DOĞRU İNİŞİ İLE KADEMELİ NORMALLEŞMENİN BAŞLAYACAĞI AÇIKLANDI SİZCE TÜRKİYE‘DE TAMAMEN COVİT-19‘UN KONTROLÜ NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR? ALIŞVERİŞİN NORMALLEŞTİĞİ AVM’LERİN TAMAMEN KOŞULSUZ AÇIK OLDUĞU GÜNLERE NE ZAMAN KAVUŞACAĞIZ ? « Mall&Motto

22 Ekim 2021 - 00:30

TAM KAPANMA SONRASI POZİTİF VAKA SAYILARININ AŞAĞIYA DOĞRU İNİŞİ İLE KADEMELİ NORMALLEŞMENİN BAŞLAYACAĞI AÇIKLANDI SİZCE TÜRKİYE‘DE TAMAMEN COVİT-19‘UN KONTROLÜ NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR? ALIŞVERİŞİN NORMALLEŞTİĞİ AVM’LERİN TAMAMEN KOŞULSUZ AÇIK OLDUĞU GÜNLERE NE ZAMAN KAVUŞACAĞIZ ?

reklam
TAM KAPANMA SONRASI POZİTİF VAKA SAYILARININ AŞAĞIYA DOĞRU İNİŞİ İLE KADEMELİ NORMALLEŞMENİN BAŞLAYACAĞI AÇIKLANDI SİZCE TÜRKİYE‘DE TAMAMEN COVİT-19‘UN KONTROLÜ NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?           ALIŞVERİŞİN NORMALLEŞTİĞİ AVM’LERİN TAMAMEN KOŞULSUZ AÇIK OLDUĞU GÜNLERE NE ZAMAN KAVUŞACAĞIZ ?
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2021 - 15:25

19 views
reklam

Avrupa ve Amerika’daki çeşitli örneklere ve bilim adamlarının ifadelerine göre toplumsal bağışıklık %70’in üzerine çıktığı zaman Kovid -19’un kontrolü gerçekleşir ve o zaman AVM’ler koşulsuz açık olacaktır.

Sektör olarak zor günler geçirmiş olsak da, günün sonunda pandeminin bizlere ciddi öğretileri oldu. Sizce bu sürecin sonunda pandemi bizlere neler öğretti? Hangi refleksleri kazandırdı?

Bir çok sektöre hizmet verdiğimiz için Pandemi döneminde yaşanan olumsuzluklar herkes gibi bizi de çok etkiledi. Çoğu müşterimiz bu dönemde yayınlarını durdurdu. Müşterilerimizin bu dönemdeki isteklerini hızlıca yerine getirdik. Yayına devam eden sektörlerde insanların pisikolojilerine uygun olacak, rahatlatacak müzik listeleri hazırladık. Hijyen, mesafe, maske konularında Kovid-19 önemleri için bir çok anons çalışmasıyla müşterilerimize hizmet verdik. Bu anonslar uyarı mahiyetinde olduğu için çok hızlı aksiyon aldık. Gerek müşterilerimiz, gerekse de onların ziyaretçilerinin sağlığına önem verdiğimiz için en kısa sürede kayıtları alıp yayınları programladık. Yeni kararlar doğrultusunda açılmaların kademeli başlamasıyla da müzik listelerini moralleri yüksek tutatacak, yaz aylarına uygun olacak şekilde tüm sektörler için düzenliyoruz. Bu sürecin bize öğretilerinden biri de; uzaktan çalışarak görüntülü toplantılarla çok daha verimli çalışılabileceğini anlamış olduk. Yüz yüze toplantıların sıcaklığı gibi olmasa da, trafikte zaman kaybetmeden 2 iş gününü 1 iş gününe sığdırdık.

Türkiye’de AVM’ler bu süreci nasıl yönetti ve en önemlisi AYD bu süreçte AVM’leri temsil edebildi mi? AVM‘lerin yaşadığı sorunlara tercüman olabildi mi ?

AVM’ler yasal süreçlere uyarak, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek yapılması gereken herşeyi yaptılar. Bence süreci çok iyi yönettiler. Biz de bu dönemde AVM’lerin açık olduğu gün ve saatlere uygun olarak yayınları güncelledik. Bu zor süreçte, müziklerimizle ortamlara neşe kattığımızı düşünüyoruz. Hizmet verdiğimiz firmaların müşterilerini, anonslarımız sayesinde, hızlı bir şekilde ve doğru zamanda bilgilendirmesini sağladık.

2021 sonu için hedeflerinizi gerçekleştirmeyi planlıyor musunuz? 2021 için sizin dışınızda makro ekonomik göstergelerin nasıl gerçekleşeceğıni ön görüyorsunuz ?

İçinde olduğumuz dönemin zorluklarını bilerek planladığımız hedeflerimizi 2021 sonunda gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki dönem herkes için zor bir süreç olacak ama Türkiye’nin bu zorlukları aşacağına inanıyorum.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam