HEM YETİŞKİNLER, HEM DE ÇOCUKLARIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ VE FARKLI ETKİNLİKLERİN OLACAĞI BİR ALAN OLACAK « Mall&Motto

16 Ekim 2021 - 05:54

HEM YETİŞKİNLER, HEM DE ÇOCUKLARIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ VE FARKLI ETKİNLİKLERİN OLACAĞI BİR ALAN OLACAK

reklam
HEM YETİŞKİNLER, HEM DE ÇOCUKLARIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ VE FARKLI ETKİNLİKLERİN OLACAĞI BİR ALAN OLACAK
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2021 - 16:46

61 views
reklam

HACI ALİ DEMİR
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

  • Novada Menemen 4 yıldır hizmet vermekte ve bölgenin cazibe merkezi durumunda. Ege’nin en renkli alışveriş merkezleri arasında olmasını sağlayan etkenler olarak, bulunduğu lokasyon ve mimari açıdan özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

İzmir – ÇanakkaIe karayolu üzeri, Eski Foça kavşağında yer alan Novada Menemen, Menemen’in yanısıra,Aliağa, Bergama, Dikili, Çiğli ve Foça’yı da kapsayan bir etki alanı içinde bulunuyor. Bunun yanı sıra Kuzey Ege’de yer alan tüm tatil beldelerinin ulaşım yolu üzerinde olması dolayısı ile öncelikle Manisa olmak üzere, özellikle hafta sonu ve tatil günlerinde bölgemize gelen toplamda yaklaşık 4 milyon 200 bin kişinin uğrak noktası halinde. Bulunduğu lokasyon ile vatandaşların rahatlıkla durup, zaman geçirebileceği ve alışveriş ihtiyacını karşılayabileceği mağaza, restoran ve eğlence mekanı içeriğine sahip durumda.

Ayrıca Novada Menemen, Ege mimarisini yansıtan, açık hava konseptinde alış veriş imkanı sunan bir merkez. İzmir-Çanakkale asfaltı üzerinde binlerce aracın aktığı böylesi işlek bir yol üzerinde, bölge halkı ile yerli ve yabancı turistler için renkli, rahat ve geniş kapsamlı ürün çeşidi sunan bir mola noktasıdır.
Buna örnek verecek olursak, Kuzey Ege’nin tek Avm’si konumunda yer alan Novada Menemen, Türkiye’nin en büyük firmalarından Köfteci Yusuf Restoranı’na, İzmir’in ikinci Tekzen mağazasına, bölgesinin tek 6 salonlu profesyonel sinemasına ev sahipliği yapmaktadır.

  • Pandemi sebebiyle sürdürülebilirlik sektörün öncelikli konularından oldu. Bu kapsamda Novada Menemen Avm’yi ön plana çıkaran özellikler nelerdir?

Ülkemiz ve dünya, maalesef zor bir pandemi sürecinden geçiyor. Novada Menemen Avm’yi öne çıkaran özellik, alışveriş yapmak isteyen, mola vermek, sıcak soğuk birşeyler yemek ve içmek isteyen insanlara, açık hava/sokak konsepti imkanı sunması ve geniş alana sahip olması, en büyük avantajımızdır.

  • Şimdi sizin Masal Park Projenizden bahsedelim. Novada Masal Park olarak planladığınız proje aslında Avmlerde görmediğimiz bir yenilik ve bir ilk. Novada Masal Park projenizin de sizi ön plana çıkaracağını düşünüyoruz. Bu proje ile Avm’ye gelen ziyaretçilerinizi, özellikle çocukları ne gibi süprizler bekliyor?

Alışveriş Merkezine gelen ziyaretçilerimizin, Avm mizde alışveriş, yemek gibi ihtiyaçların dışında eğlenebilecekleri ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir alan oluşturmak istedik. Neticede biz sadece Alışveriş Merkezi değiliz. Aynı zamanda  bir Yaşam Merkezi’yiz. Novada Masal Park, Hem yetişkinler, hem de çocukların keyifli vakit geçirebileceği ve farklı etkinliklerin olacağı bir alan olacak. İzmir bölgesinde ilk ve tek Masal Parkı’nı Avm’mizde konumlandırdık. Masal Parkımızı ziyaret eden her çocuğumuza Novada Masal Park a özel yapılmış resim kitapları hediye edilecek ve daha birçok sürpriz onları bekliyor olacak.

  • Novada Menemen’de sürekli bir yenilik görüyoruz. Bu en son yapacağınız yenilenme Novada Menemen’e nasıl bir değer katacak?

Yapılan her yeni yatırımın muhakkak bir değeri olmakla beraber, Masal Park’ın Avmmize yeni bir bakış, yeni bir soluk getireceği ve şüphesiz çekim kaynaklarımızdan biri olacağını düşünüyoruz. Çünkü yapılan bu yeni yatırım, Avm’mize gelen ziyaretçilerimizin eğlenebildikleri, kaliteli zaman geçirecekleri bir proje olduğu için ziyaretçi memnuniyetiyle sürdürülebilir bir müşteri ziyareti potansiyeli oluşturacaktır.

  • Bunun yanı sıra yeni yatırımlarınız da olacak mı?

İlerleyen süreçte yeni yatırımlar ve projelerimiz tabi ki olacak. Şuan için Masal Park ile ilgili geri dönüşleri değerlendireceğiz ve üst seviye de memnuniyeti sağlamaya odaklanmış durumdayız. Avm’mize gelen ziyaretçi ve müşterilerimizin kaliteli zaman geçirmelerine yönelik, Masal Park’ı destekleyici farklı kombinler de yeni alanlar oluşturmayı planlıyoruz.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam