GLOBAL MARKETING SUMMIT 2021’DE YILDIZLAR YAĞMURU « Mall&Motto

15 Ekim 2021 - 23:47

GLOBAL MARKETING SUMMIT 2021’DE YILDIZLAR YAĞMURU

reklam
GLOBAL MARKETING SUMMIT 2021’DE YILDIZLAR YAĞMURU
Son Güncelleme :

07 Eylül 2021 - 13:01

77 views
reklam

19-22 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan Global Marketing Summit 2021’de dünyanın birçok ülkesinden 150’den fazla ünlü konuşmacı, pazarlamanın geleceğine ışık tutacak. Ülkemizden de değerli CEO’ların, yönetim kurulu başkanlarının, üst düzey yöneticilerin, pazarlama sektörü liderlerinin, sektör çalışan ve paydaşlarının, akademisyenlerin ve fikir önderlerinin katılacağı Zirve’de pandemi ile beraber değişen pazarlamada oyunun yeni kuralları konuşulacak. Dijital bir platform üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan Global Marketing Summit 2021’de pazarlama dünyasının duayen ismi, tüm zamanların en etkili Pazarlama Gurusu, Northwestern Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Philip Kotler, “Onur Konuşmacısı” olarak yer alacak. Zirve’ye dünyanın en etkili 100 insanı listesine adını yazdırmış “Marka Dahisi”, Yazar ve Danışman Martin Lindstrom ile Pazarlama&İş Geliştirme Stratejisti, Yazar, Girişimci ve Danışman David Meerman Scott, ünlü Yazar ve Danışman Nir Eyal, Pennsylvania Üniversitesi Wharton School’da Pazarlama Profesörü çok satan kitapların yazarı Jonah Berger gibi global ölçekte pazarlama konusunda en etkin ve ses getiren isimler, dünyaca ünlü reklam ve medyacılar ile markaların tepe yöneticileri katılacak. Bugüne kadar yapılmış en üst düzey katılımlı ve en geniş kapsamlı global organizasyonu, toplantı ve etkinlik sektörünün lider şirketi KREA M.I.C.E. üstleniyor.

19-22 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan Global Marketing Summit 2021 Zirve’sinin bu seneki ana teması “Pazarlamanın Geleceği” olarak belirlendi. Uluslararası vizyon, liderlerden yaşanmış başarı hikâyeleri ve gelecek öngörülerinin buluşacağı Global Marketing Summit 2021’de dünyaca ünlü konuşmacılarla pazarlamanın geleceğine ışık tutulurken, pandemi ile birlikte değişen ekonomik, sosyolojik, psikolojik koşullar değerlendirilerek, pazarlamada oyunun yeni kuralları belirlenecek. Pazarlamanın en kritik konularının detaylı olarak işleneceği, bugüne kadar yapılmış en geniş kapsamlı ve en üst düzey katılımlı uluslararası bir platform olacak olan Zirve’nin amacı, liderlerden liderlere süzülmüş bilgiler ile pazarlamanın geleceğine ışık tutmak ve sürdürülebilir bir geleceği markalar ile birlikte şekillendirmek.

Pazarlamanın duayenleri pazarlamanın geleceğine ışık tutacak

Uluslararası arenada başarıları ile konuşulan 150’den fazla liderlerin, 85’den fazla oturumda konuşmacı olacağı Zirve’de, Marketing 5.0, pazarlama dünyasının geleceği, yeni normalde kritik başarı faktörleri, yeni trendler, “Lovemark” olmanın yeni kuralları, pazarlama liderlerinin ve ajans profesyonellerinin “Yeni gerçekte” değişen rolü, müşterilerin satın alma kararlarını nasıl daha iyi etkileyebiliriz, dijital gelecekte yaratıcı marka olma, nöromarketing, kurumsal iyilik ve sürdürülebilirlik gibi birçok kilit konuya yer verilecek. 

Ürününe/hizmetine “Gönülden bağlı” her marka yöneticisinin, her pazarlama liderinin, her ajans çalışanın; 360 derece Pazarlama Planını halen “Camdan cama” yaptığı bu ortamda, süzülmüş bilgiye, tecrübeye, farklı görüş açısına her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğundan yola çıkan Zirve’nin bu seneki Onur Konuşmacısı, pazarlama dünyasının duayen ismi, 80’den fazla çok satan kitabın yazarı, Northwestern Üniversitesi Öğretim Görevlisi tüm zamanların en etkili Pazarlama Gurusu olarak bilinen Prof. Dr. Philip Kotler olacak. Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 İnsanı” listesine adını yazdırmış “Marka Dahisi”, Yazar ve Danışman Martin Lindstrom ile beraber Pazarlama&İş Geliştirme Stratejisti, Yazar, Girişimci ve Danışman David Meerman Scott,  ünlü Yazar ve Danışman Nir Eyal, Pennsylvania Üniversitesi Wharton School’da Pazarlama Profesörü çok satan kitapların yazarı Jonah Berger gibi global ölçekte pazarlama konusunda en etkin ve ses getiren isimlerin konuşmacı olacağı Zirve’de; yerli ve yabancı birbirinden değerli konuşmacılar başarılı marka hikâyelerini paylaşacak ve pazarlamanın geleceğini ele alacak.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam