D.O.S.E HEALTH WELLNESS CLUB İLE RUHA İYİ GELEN EGZERSİZLER « Mall&Motto

22 Mart 2023 - 03:10

D.O.S.E HEALTH WELLNESS CLUB İLE RUHA İYİ GELEN EGZERSİZLER

reklam
D.O.S.E HEALTH WELLNESS CLUB İLE RUHA İYİ GELEN EGZERSİZLER
Son Güncelleme :

15 Mart 2023 - 16:47

31 views
reklam

D.O.S.E. Health & Wellness, ismine hayat veren Dopamin, Oksitosin, Serotonin ve Endorfin kelimelerinin bütününü yani bedensel ve ruhani mutluluğu yaşatan bir merkez olmasıyla öne çıkıyor. Merkezde yer alan Şifa Çemberi, Sound Therapy, Nefes Terapisi, bilinçaltı arınma gibi ruha iyi gelen egzersizlerin yanı sıra Trampolin Workout, Warm Deep Strech, Model Workout, Francesca the Method, Overdose Boost, Warm Flow and Stretch, Hot Pilates gibi ezber bozan, bedene iyi gelirken endorfini tetikleyerek mutluluğu arttıran, stresi azaltan egzersizler de bulunuyor. Tüm bunların yanında spa terapileri, cilt bakımı, kızılötesi sauna gibi hizmetleri, Overdose tarafındaki besin değeri yüksek, kalorisi düşük, sağlıklı ve leziz yiyecek – içecekleri ile D.O.S.E. Health & Wellness, beden, ruh, zihin bütünlüğünde kaliteli ve mutlu yaşamak isteyenlere rehberlik ediyor.

D.O.S.E. Health & Wellness’da Mirel Tarablus ile Nefes Terapisi:

Nefes Koçu, NLP Uygulayıcısı, NASM Grup Fitness Eğitmeni, sağlık sektöründe eski iletişimci olan Mirel Tarablus, nefesinin gücüyle tanışıp kendi dönüşüm yolculuğuna çıkmak isteyenlere rehberlik ediyor. Transformasyonel nefes hızlı, güçlü, etkili bir dönüşüm aracı… Seanslar sırasında bağlantılı nefeslerle yaratılan yüksek titreşim, hatalı düşünce sisteminde çözülmeler sağlayarak bedenin, zihnin ve duyguların bütünleşmesini sağlıyor. Mirel Tarablus, Nefes Terapisini bireysel ve grup seansları olarak düzenliyor. Doğru nefes teknikleri ile odaklandığınız konu odağında ruhsal ve bedensel şifalanma sağlanıyor. Ayrıca ritüel evde yapmak üzere verilen egzersizlerle destekleniyor. Arzuya göre kişi her gün de seansa katılabiliyor, hafta da iki de… Farklı konu başlıklarıyla da düzenlenen yani danışanın hayatından, dünyadan arındırmak istediği konuların üzerinden Nefes Terapisi devam ettirilebiliyor.

D.O.S.E. Health & Wellness’da Tuba Yalçın ile Sound Therapy:

Sound Therapy ile enerji temizleniyor, dengeleniyor, sinir sistemi sakinleştiriliyor, kaygı, depresyon ve stres hafifletiliyor. Oldukça güçlü bir deneyim olan Sound Therapy zihin sakinliği odağında ve bedene de şifa saplayan bir çalışma olarak öne çıkıyor. Seans boyunca el yapımı Tibet kaseleri kullanılıyor. Benzersiz bir alaşım özelliği olan bu kaselerin bileşimindeki metaller göksel cisimleri ve gezegenleri temsil ediyor; altın güneşi, gümüş ayı, cıva Merkür’ü, bakır Venüs’ü, demir Mars’ı, kalay Jüpiter’i, kurşun da Satürn’ü… Bu yüzden astrolojik enerjiler ve doğal madenler çakralar ile doğrudan bağlantı kuruyor. Sound Therapy’de gerçekleştirilen nefes ve görselleştirme yöntemleri kombinasyonu, duygusal ve psikolojik iyileşme için önemli bir katalizör etkisi gösteriyor. Seans boyunca, her çakraya özel frekansların ayrı ayrı dinletisi gerçekleştirilirken, beden üzerine yerleştirilen kaselerin titreşimleriyle de doğal frekans ortaya çıkarılıyor ve enerji kanallarının yeniden doğru ritmine kavuşması sağlanıyor. Yaratımın melodisiyle uyumlanan doğal ritim sayesinde, ruhsal, bedensel ve zihinsel uyum, denge, dinginlik elde ediliyor. Özellikle de mental detoksa yoğunlaşan Sound Therapy doğal ritmimizi etkileyen tüm etkenleri ortaya koyarken bunlardan arınmayı ve korunmayı da destekliyor. Bu arınma ve dengelenme sayesinde bütünsel sağlık ve şifa kanalları da açılıyor. Seans yaklaşık 50 dakika sürüyor. Arzu edilirse grup halinde ahenk seansı olarak gerçekleştiriliyor arzu edilirse de birebir çakra şifalandırma olarak ihtiyaç duyulan sıklıkta yapılıyor.

D.O.S.E. Health & Wellness’da Merve Tüfekçi ile Şifa Çemberi:

Şifa seansı, duygusal, zihinsel ve ruhsal enerji detoksu sağlıyor. Yaşamı dönüştürmek, tazelenmek, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmak, sağlıksızlık, mutsuzluk, öfke, üzüntü, keder, endişe, belirsizlik ve yalnızlık gibi olumsuz duygulara ve durumlara sebep olan, ilişkileri ve yaşamı olumsuz etkileyen enerji blokajlarını kaldırmak, travmaları çözmek, bedensel, ruhsal ve zihinsel boyutlarda çok yönlü iyileşmeler sağlamak, olumlu dönüşümler ve gelişimler yaşamak üzere yapılan Şifa Seansı kolektif bir şekilde kolektif yarar üzerine de etki gösteriyor. Her seans sonrası danışan daha huzurlu, daha mutlu, daha keyifli ve daha verimli hissetmeye, dolayısıyla da yaşamı da bu şekilde dönüşmeye başlıyor. Kişinin bireysel gücünü keşfetmesi, güçlendirmesi sağlanırken, yaşam amaçlarını belirlemesi, orijinal becerilerini ve özelliklerini sevgiyle fark etmesi ve güçlenerek hayata geçirmesi amaçlanıyor.

Şifa Seansı, çeşitli meditasyon ve enerji, evrensel şifa nefes ve olumlama yöntemleri uygulanarak danışanın kendisi veya niyet ettiği kişi / kişiler için sağlık, sevgi ve mutluluk dönüşümü yaratmaları sağlanıyor. Kristaller, Her şeyi Yaratanın ve Meleklerin enerjileriyle de çalışılan Şifa seansında, danışanı olumsuz etkileyen duyguları, sezgilerin tespit ediliyor, enerji bedeni, enerji elleri, enerji nefesi ve enerji zihniyle olumlu duygulara dönüştürülüyor. Sadece bireysel olmayan ve şifaya ihtiyaç duyan her şeye, herkese, her canlıya, her yere şifa göndermeyi de sağlayan Şifa Seansı, olumlama gücünü arttırmayı, kendinizi, yaşadığınız dünyayı, insanları daha çok mucizeye ve sevgiye açmayı, huzurla rahatlamayı, dinginleşmeyi, tramvalardan, korkulardan, kronikleşmiş olumsuz duygu ve düşünceleri dönüştürmeyi, ilham almayı, yaratıcılığı, mutluluğu, enerjiyi arttırmayı, duygusal blokajları fark ederek bunları ortadan kaldırmayı, olumsuz duygu ve düşüncelerden özgürleşmeyi gerçekleştiriyor.

Şifa Seansı her Salı ve her Perşembe D.O.S.E. Health & Wellnessdasaat 10.30’da başlıyor. 1 saat sürüyor. Randevuyla katılım sağlanan bu seansa bireysel de dahil olunabildiği gibi Şifa Çemberi adı altında toplu olarak da katılabilir ya da kendi grubunuzla gelerek kolektif bir enerji çalışması gerçekleştirilebilir.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam