Reklamı kapat

Reklamı kapat
Mall&Motto

Axis Kağıthane AVM’de minik tasarımcılar iş başında

Axis Kağıthane AVM’de minik tasarımcılar iş başında
17 Nisan 2019 - 16:27 'de eklendi.

Axis Kağıthane AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğretmeye davet ediyor. Bir eğitmen eşliğinde Ipad’ler yardımıyla tasarım eğitimi alacak 6 -14 yaş aralığındaki çocuklar Axis Kağıthane’nin karakterini tasarlayacaklar. 20 Nisan’da başlayacak ve 28 Nisan akşamına kadar devam edecek etkinlik 13.00 – 19.00 saatleri arasında yapılacak. Ücretsiz olacak etkinliğe katılımlar rezervasyon ile yapılacak.

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kağıthane AVM, çocuklara hem öğrenecekleri hem de üretecekleri keyifli bir deneyim yaşatacak. 20 Nisan tarihinde başlayacak ve 28 Nisan akşamına kadar devam edecek etkinlikte çocuklar Ipad’ler yardımıyla ve eğitmenler eşliğinde tasarım eğitimleri alacak. Öğrendikleri bilgileri pratiğe dönüştürecek çocuklar, Axis Kağıthane AVM’nin karaketerini tasarlayacak.

Etkinlik boyunca tasarlanan karakterler içerisinden ön eleme yapılacak ve seçilen karakter tasarımları 4 – 24 Mayıs tarihlerinde www.miniktasarimcilar.com sitesinde oylamaya sunulacak. Sonuçlar, Haziran ayında açıklanacak. 13.000 -19.00 saatleri arasında her atölye seansının 45 dakika olduğu etkinliğe katılım, rezervasyon ile yapılacak ve her seansa 10 kişi ile sınırlı olacak.

Axis Kart sahipleri, Hediye Dükkanı’ndan rezervasyon yaparak katılım kuponu almalıdır.

Bilgi için: Yasemin Tosun – MPR İletişim Danışmanlığı / ytosun@mpr.com.tr – (0212) 438 63 50 / 158

Etiketler :
Sektörden Haberler
SON EKLENEN HABERLER